Obradoiro familiar
Espectáculo
Otras comunidades de Obradoiro familiar
Prossimi eventi di Obradoiro familiar
Al momento non ci sono previsti eventi in cui interviene Obradoiro familiar.
Eventi passati di Obradoiro familiar
Obradoiro familiar “Letras e Lugares comezan con L”. Día das Letras Galegas en Santiago de Compostela
Giovedi
01
Gennaio
Santiago de Compostela
Obradoiro familiar “Os consumidores somos nós”. Día do Medio Ambiente en Santiago de Compostela
Sabato
03
Giugno
Santiago de Compostela
Obradoiro familiar “Xogo de busca”. Día do Medio Ambiente en Santiago de Compostela
Domenica
04
Giugno
Santiago de Compostela
Obradoiro familiar “O coidado da natureza”. Día do Medio Ambiente en Santiago de Compostela
Domenica
04
Giugno
Santiago de Compostela
Obradoiro familiar de Samaín en A Coruña
Mercoledì
30
Ottobre
La Coruña
Estampas de outono: Obradoiro familiar en A Coruña
Sabato
16
Novembre
La Coruña
Obradoiro familiar: Calendario de Advento en A Coruña
Domenica
01
Dicembre
La Coruña
Globos de neve: Obradoiro familiar en A Coruña
Sabato
07
Dicembre
La Coruña

