I Campionat de botifarra Centre Fraternal Palafrugell
Diverses dates
Centre Fraternal
carrer Sant Sebastià, 6, Palafrugell, Girona
Campionat de botifarra Centre Fraternal tiene eventos activos en este momento.
Vous êtes fan de Campionat de botifarra Centre Fraternal
Découvrez ses dernières nouvelles, photos et vidéos. Laissez-nous votre email et ne manquez aucun détail.
Participa al I Campionat de botifarra Centre Fraternal.
INSCRIPCIONS:
Del 22 al 26 de juliol, en aquesta web i a l’oficina del Centre Fraternal.
El 27 de juliol, si queden places disponibles, una hora abans de l’inici del campionat.
LES INSCRIPCIONS ES FAN PER PARELLA
PREU:
Socis Fraternal: 20 €/parella.
No socis: 26 €/parella.
FUNCIONAMENT:
Sistema de joc Suís, amb 5 partides de 8 dats.
Límit de 32 parelles.
Premis per participant:
– 1r: Espatlla, dolçoos i vi.
– 2n: Lot d’embotits i vi.
– 3r, 4t i 5è: Lot d’embotits.
– Obsequi per a tothom.







