I Campionat de botifarra Centre Fraternal Palafrugell I Campionat de botifarra Centre Fraternal Palafrugell
Centre Fraternal
Girona ES

I Campionat de botifarra Centre Fraternal Palafrugell

Various Dates

Centre Fraternal

carrer Sant Sebastià, 6, Palafrugell, Girona

Campionat de botifarra Centre Fraternal

Entérate antes que nadie

¿Quieres ver a Campionat de botifarra Centre Fraternal?

Te avisaremos de nuevas fechas, apertura de venta y preventas de Campionat de botifarra Centre Fraternal.

Participa al I Campionat de botifarra Centre Fraternal.

INSCRIPCIONS:

Del 22 al 26 de juliol, en aquesta web i a l’oficina del Centre Fraternal.

El 27 de juliol, si queden places disponibles, una hora abans de l’inici del campionat.

LES INSCRIPCIONS ES FAN PER PARELLA

PREU:

Socis Fraternal: 20 €/parella.

No socis: 26 €/parella.

FUNCIONAMENT:

Sistema de joc Suís, amb 5 partides de 8 dats.

Límit de 32 parelles.

Premis per participant:

    – 1r: Espatlla, dolçoos i vi.

    – 2n: Lot d’embotits i vi.

    – 3r, 4t i 5è: Lot d’embotits.

    – Obsequi per a tothom.

Preguntas relacionadas con I Campionat de botifarra Centre Fraternal Palafrugell

Where is the event I Campionat de botifarra Centre Fraternal Palafrugell held?

The event takes place at Centre Fraternal in Girona.