Billie Holiday
Músico / cantante
Otras comunidades de Billie Holiday
Datozen gertaerak Billie Holiday
Momentuz ez dago datozen ekitaldirik programatuta hark parte hartzeko Billie Holiday.
Aurretik egindako ekitaldiak Billie Holiday
DAVID McALMONT presents BILLIE HOLIDAY en Under The Bridge
Ostirala
07
Maiatza
-
Los Estados Unidos contra Billie Holiday en Vilafranca del Penedès
Data anitz
-
MMF 2021 | DOM 12 DIC | BILLIE (BILLIE HOLIDAY) en Las Palmas de Gran Canaria
igandea
12
Abendua
Gran Canaria
Jazz at Big Mama: Risa Branch sings Billie Holiday en Madrid
Osteguna
14
Uztaila
Madrid
Candlelight: Mujeres leyenda del jazz, de Ella Fitzgerald a Billie Holiday en Sevilla
Larunbata
09
Iraila
Sevilla
CONCIERTO BENÉFICO - SUSANA RUÍZ Y BILLIE HOLIDAY en Vitoria
Asteartea
20
Maiatza
-
HOMENAJE A BILLIE HOLIDAY en MADRID
igandea
08
Abendua
Madrid
TJ Jazz Sings Billie Holiday - Bogui One More Time en Madrid
Osteguna
13
Otsaila
Madrid

