Tota Blues Band
Músico / cantante
Otras comunidades de Tota Blues Band
Pròxims esdeveniments de Tota Blues Band
De moment no hi ha esdeveniments programats properament en els quals intervingui Tota Blues Band.
Esdeveniments anteriorment celebrats de Tota Blues Band
Bob Margolin amb Tota Blues Band & José Luis Pardo. En Amer
Diumenge
06
Octubre
Cáceres
Willie Buck & J.L. Pardo i Tota Blues Band en Arbúcies
Diumenge
26
Abril
-
TOTA BLUES BAND (blues) en Barcelona
Divendres
09
Juliol
Barcelona
WILLIE BUCK + TOTA BLUES BAND en Amer
Diumenge
03
Abril
Girona
Willie Buck & TotaBlues Band en Barcelona
Dissabte
02
Abril
Barcelona
Brighton 64 + Willie Buck & Tota Blues Band en LLEIDA
Divendres
01
Abril
Lleida

