TARABELOS TEATRO
Espectáculo
Otras comunidades de TARABELOS TEATRO
Datozen gertaerak TARABELOS TEATRO
Momentuz ez dago datozen ekitaldirik programatuta hark parte hartzeko TARABELOS TEATRO.
Aurretik egindako ekitaldiak TARABELOS TEATRO en El-hierro
“O traxe novo do rei” TARABELOS TEATRO(Galicia) en A Coruña
igandea
19
Urtarrila
Galicia
“Sarabela e o paxaro máxico” TARABELOS TEATRO (Galicia) en A Coruña
igandea
16
Martxoa
Galicia
“Amoriños contei” TARABELOS TEATRO (GALICIA) en A Coruña
igandea
01
Otsaila
Galicia
"Debulendo lendas galegas" TARABELOS TEATRO (GALICIA) Coruña, A
igandea
17
Maiatza
-

