Talym Kolor
Espectáculo
Otras comunidades de Talym Kolor
Datozen gertaerak Talym Kolor
Momentuz ez dago datozen ekitaldirik programatuta hark parte hartzeko Talym Kolor.
Aurretik egindako ekitaldiak Talym Kolor en Gran-canaria
46020 Benimaclet, Ruinseñor, Kiamya, Norim, Talym Kolor, H.Rayiz en Valencia
Larunbata
11
Abendua
Valencia
46zero20 presenta: LICOR COLECTA, NORIM, RUINSEÑOR, TALYM KOLOR, CANICHESAURIA en Valencia
Larunbata
11
Abendua
Valencia
90 kidz en Barcelona
igandea
20
Urria
Barcelona



