Soul Band
Músico / cantante
Otras comunidades de Soul Band
Datozen gertaerak Soul Band
Momentuz ez dago datozen ekitaldirik programatuta hark parte hartzeko Soul Band.
Aurretik egindako ekitaldiak Soul Band en La-palma
The Mahoney Soul Band
Astelehena
05
Abendua
Tenerife
The Mahoney Soul Band
Ostirala
26
Maiatza
Tenerife
The Mahoney Soul Band
Data anitz
Tenerife
Festival solidario: Free Soul Band + Julia Martín en Málaga
Data anitz
Guadalajara
Entradas Stefan Taylor Soul Band en Boisdale Of Canary Wharf
Larunbata
25
Apirila
MYTOWN SOUL BAND (soul, funk, R&B) en Barcelona
Larunbata
18
Urtarrila
Barcelona
WILL JAMES BLUES & SOUL BAND (blues, soul) en Barcelona
Ostirala
24
Urria
Orondel Soul Band en Madrid
igandea
22
Martxoa
Madrid

