BLUE RONDO
Músico / cantante
Otras comunidades de BLUE RONDO
Datozen gertaerak BLUE RONDO
Momentuz ez dago datozen ekitaldirik programatuta hark parte hartzeko BLUE RONDO.
Aurretik egindako ekitaldiak BLUE RONDO en La-palma
BLUE RONDO en Santa Cruz de Tenerife
Larunbata
22
Urtarrila
Tenerife
BLUE RONDO en Santa Cruz de Tenerife
Larunbata
09
Abendua
Santa Cruz de Tenerife
BLUE RONDO & FEARS OF RIPLEY en La Parte Baja en La Orotava
Larunbata
21
Abendua
La Orotava
SOMETHING SLEEPS y BLUE RONDO en Santa Cruz de Tenerife
Larunbata
06
Iraila
Santa Cruz de Tenerife

