Pol Cruells "Club Elias" al Teatre de Cal Ninyo Barcelona
Unique function 18/09/2026
Teatre de Cal Ninyo
Carrer Joan bardina, 44. 08830 Sant Boi de Llobregat, Sant Boi de Llobregat, Barcelona
Pol Cruells Trio presenta el seu nou disc "Figues d'un altre paner" al Teatre de Cal Ninyo, a Sant Boi de Llobregat, dins el cicle "Club Elias" (Josep Elias i Basca, El Ninyo). Un repertori propi de cançó mediterrània d'autor amb bases electròniques que convida els assistents a fer un "camí de ronda" musical, entre el paisatge, el caràcter i la música de casa nostra.
Amb Pol Cruells (veu i mandola), Albert Carbonell (guitarra i teclats) i Mario Beaus (contrabaix).
Preguntas relacionadas con Pol Cruells "Club Elias" al Teatre de Cal Ninyo Barcelona
Where is the concert Pol Cruells \"Club Elias\" al Teatre de Cal Ninyo Barcelona held?
The concert takes place at Teatre de Cal Ninyo in Barcelona.
What date does the concert take place Pol Cruells \"Club Elias\" al Teatre de Cal Ninyo Barcelona?
The concert date is 18 de Septiembre .
¿When is Pol Cruells's concert?
Pol Cruells's concert in Barcelona is on 18 de Septiembre.
¿Where is Pol Cruells's concert?
The concert is in Teatre de Cal Ninyo.
¿When is Elias's concert?
Elias's concert in Barcelona is on 18 de Septiembre.
¿Where is Elias's concert?
The concert is in Teatre de Cal Ninyo.

