Four Seasons
Músico / cantante
Pròxims esdeveniments internacionals de Four Seasons
Candlelight: Vivaldi's Four Seasons a Melbourne
Diverses Dades
Melbourne
Vivaldi Four Seasons by candlelight a London
Diverses Dades
London
Vivaldi Four Seasons by Candlelight at St James' Piccadilly a London
Diverses Dades
London
Vivaldi Four Seasons by Candlelight at St Ann's Church a Manchester
Diverses Dades
Manchester
Vivaldi Four Seasons by Candlelight at St Paul's Covent Garden a London
Diverses Dades
London
Four Seasons, Ave Maria y Mendelssohn en Saint‐Sulpice a Paris
Dissabte
31
Octubre
Paris
Four Seasons and the Lark Ascending by candlelight a Bristol
Dissabte
07
Novembre
Bristol
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at St Ann's Church a Manchester
Diverses Dades
Manchester
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at Bristol Cathedral
Dijous
26
Novembre
Bristol
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at Leicester Cathedral
Dissabte
28
Novembre
Leicester
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at Sherborne Abbey a Southampton
Dimarts
01
Desembre
Vivaldi Four Seasons at Christmas at St Mary's Church Oxford
Dijous
03
Desembre
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at Hexham Abbey a Newcastle upon Tyne
Dimarts
15
Desembre
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at Paisley Abbey a Glasgow
Dijous
17
Desembre
Glasgow
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at St Clement Danes a London
Divendres
18
Desembre
London
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at Beverley Minster a Hull
Dilluns
28
Desembre
Vivaldi Four Seasons at Christmas by Candlelight at Carlisle Cathedral
Dimarts
29
Desembre
New Year's Eve Vivaldi Four Seasons by Candlelight at Manchester Cathedral
Dijous
31
Desembre
Manchester
Vivaldi Four Seasons by Candlelight at St Clement Danes a London
Diverses Dades
London
Otras comunidades de Four Seasons
Esdeveniments anteriorment celebrats de Four Seasons
Candlelight: Vivaldi's Four Seasons at St Mary's at Holy Trinity en Auckland
Dissabte
19
Novembre
Auckland
Candlelight: Vivaldi's Four Seasons at SkyCity Theatre en Auckland
Divendres
16
Desembre
Auckland
Candlelight: Vivaldi Four Seasons en Auckland
Divendres
27
Gener
Auckland
Candlelight: Vivaldi Four Seasons en Auckland
Divendres
07
Abril
Auckland
Candlelight: Vivaldi Four Seasons en Christchurch
Dissabte
10
Juny
Christchurch
Candlelight: Vivaldi Four Seasons en Auckland
Divendres
16
Juny
Auckland
Candlelight: Vivaldi's Four Seasons en Hamilton, NZ
Dissabte
23
Març
-
Candlelight: Vivaldi Four Seasons en Wellington
Divendres
29
Setembre
Wellington

