Tribute Show
Espectáculo
Pròxims esdeveniments internacionals de Tribute Show
PHIL - The Genesis & Phil Collins Tribute Show a Bremen
Diverses Dades
Bremen
PHIL - The Genesis & Phil Collins Tribute Show a Bremen
Diverses Dades
Bremen
ABBA DIAMONDS - The ABBA Tribute Show a Lübeck
Diverses Dades
Bee Gees - Tribute Show, en la Sala Timanfaya a Santa Cruz de Tenerife
Dissabte
04
Juliol
Santa Cruz de Tenerife
Celine Dion - Tribute Show, en la Sala Timanfaya a Santa Cruz de Tenerife
Dissabte
05
Setembre
Santa Cruz de Tenerife
Tina Forever (Tina Turner Tribute Show), en la Sala Timanfaya a Santa Cruz de Tenerife
Dissabte
26
Setembre
Santa Cruz de Tenerife
STAHLZEIT - Die spektakulärste RAMMSTEIN Tribute Show a Aurich
Dissabte
17
Octubre
Odyssee - Udo Lindenberg Tribute Show a Bremen
Diumenge
07
Març
Bremen
Barry White Tribute Show - by Tony Davis a Bremen
Diumenge
07
Març
Bremen
Esdeveniments anteriorment celebrats de Tribute Show
ABBA SYMPHONIC Real Tribute Show en UDINE
Diverses Dades
Italia
ABBA SYMPHONIC Real Tribute Show en TRIESTE
Dissabte
04
Febrer
Italia
ABBA SYMPHONIC Real Tribute Show en MILANO
Dilluns
13
Febrer
Milano
ABBA SYMPHONIC Real Tribute Show en BERGAMO
Dimarts
14
Febrer
Italia
ABBA SYMPHONIC Real Tribute Show en TORINO
Diumenge
12
Febrer
Torino
Dancing Queen - Abba Symphonic Tribute Show en PADOVA
Dilluns
22
Maig
Padova
Dancing Queen - Abba Symphonic Tribute Show: Celebrating 50 Years of ABBA Music en Padova
Dilluns
22
Maig
Padova
Dancing Queen - Abba Symphonic Tribute Show: Celebrating 50 Years of ABBA Music en Brescia
Dimecres
24
Maig

